Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Фільтр
 • 18 жовтня 2013 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28 пройшов шкільний дебатний турнір «ПРЕС» серед учнів 9-11 класів. Цього року у своїх ораторських здібностях і переконливості змагались 6 команд із двох запропонованих тем. Оцінювали виступи команд журі у складі Людмили Андріївни Панчук – заступника директора школи з виховної роботи, Альони Іванівни Гонтар – вчителя біології, Марини Олександрівни Главацької – соціального педагога, Дмитра Деркача – учня 10 класу, Тетяни Оводюк – учениці 11-Б класу. Головуючою в іграх була Олена Віталіївна Павлюк – педагог-організатор школи.

  На підготовку до участі в дебатах у команд був тиждень. Окрім цього, проводилися заняття, на яких пояснювалися правила та основні особливості гри. Тезу «У школі потрібно заборонити користуватись мобільним телефоном» доводили у першій грі учні 11-Б класу (Смочек Ірина, Оводюк Тетяна, Маценко Катерина), спростовували – 11-А класу (Дудка Ольга, Цибах Христина, Демчук Тетяна ). Обидві команди продемонстрували ґрунтовну підготовку, бо напередодні проводили соціологічне опитування, добирали вдалі приклади та відеоролики для переконливості своєї тези. Саме тому до останнього в залі панувала інтрига з приводу визначення переможця гри. З невеликим відривом перемогу здобула команда 11-Б класу. В другій грі на ту ж тему брали участь: пропозиція – команда учнів 9-А класу (Повар Вадим, Косюк Ксенія, Іванцова Хелга), опозиція – 10 класу (Попова Катерина, Гриценюк Марта, Дзюбчик Андрій). Гравці обох команд теж показали неабияку обізнаність з теми та підготовку до гри. Однак переконливішими виявилися гравці команди опозиції.s43616534

  Отже, за підсумками двох ігор юні дебатери вкотре довели, що одну і ту ж тему можна відстояти, підібравши вдалі аргументи, як і в команді пропозиції, так і опозиції. Після гри було прийнято рішення взяти до уваги проект учнів 10 класу «Порядок користування мобільним зв’язком у школі», у якому містяться основні правила та вимоги до користування мобільним телефоном та запровадити у нашому навчальному закладі.

  Третя гра турніру була найнапруженішою: змагалася команда 10 класу (Деркач Дмитро, Домашин Вадим, Козлова Дар’я) з учнями 9-Б класу (Коваль Назар, Захожий Марко, Коваль Назар). Тема гри – «У школі має бути вільний доступ до Wi-Fi». Учні виявили неабияку креативність у підготовці. І хоча болото віддало свій голос команді опозиції (9-Б клас), усе ж журі більше переконали учасники команди пропозиції (10 клас).

  «Гра була дуже напруженою та складною. Наші суперники добре підготувалися, підібравши вдалі контраргументи. Але в цьому і є те найцікавіше, через що ми любимо дебати. Ми маємо миттєво реагувати та виходити із ситуації, апелюючи до слів суперника. Я щаслива, що ми перемогли і отримали досвід. Сподіваюся, наступні ігри будуть не менш захоплюючими, цікавими та успішними!», – ділиться емоціями після гри учасниця команди 10 класу Дар’я Козлова.

  Із найкращих гравців усіх учасників буде сформовано команду, яка зіграє у дебати зі збірною командою вчителів школи. Нагадаємо, що другий рік поспіль команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 є учасниками фіналу міського дебатного турніру «ПРЕС», а минулого навчального року наші учні – Баюн Євген, Щерба Олександр, Нестерук Дмитро – здобули перемогу у цьому турнірі і стали найкращими дебатерами в місті.

 • Щороку на початку жовтня спільно з благодійниками «Червоного хреста» у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28 проходить благодійна акція «Турбота». Вже багато роківs29548311
  поспіль наші школярі виявляють свою небайдужість та допомогу людям похилого віку.

  Акція тривала тиждень, усі охочі могли поділитись за бажанням і можливістю поділитися продуктами харчування.

  Цьогоріч було зібрано близько 20 видів продуктів, овочів та фруктів. Усе було порівну розподілено та віднесено активістами самоврядування школи до осель людей похилого віку, які потребують допомоги. «Дуже приємно робити добро і допомагати людям, адже у житті бувають різні ситуації, і коли ти комусь хоч трішечки допоможеш і побачиш вдячні очі у відповідь – це найкраща подяка і мотивація для нас робити добро!», – ділиться враженнями активна учасниця акції, учениця 9-А класу – Ксенія Косюк.

  Отож, дякуємо усім небайдужим учням школи за активну участь, а також президенту школи – Смочек Ірині, учениці 11-Б класу, та учням 9,10 та 11-х класів за допомогу в організації і проведенні акції.

  Педагог-організатор О.Павлюк

 • s32712213
  Вітаємо учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №28 з ІІ місцем!

  11 жовтня 2013 року у Рівному на майдані Незалежності відбувся конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина 2013», у якому взяли участь старшокласники шкіл Рівного. Конкурс був приурочений до свята Покрови Пресвятої Богородиці – 14 жовтня.

  «Ми вже не вперше беремо участь у цьому конкурсі, а з кожним роком намагаємось відточувати майстерність стройового кроку та виконання патріотичної пісні. «Червона калина» згуртовує нас та виховує дух патріотизму!», - ділиться враженнями учасниця конкурсу, командир команди, учениця 11-Б класу Оводюк Тетяна.

  Цьогоріч, школярі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28 зайняли ІІ місце у конкурсі, продемонструвавши не лише злагоджений стройовий крок, але й зразкове виконання пісні про свою рідну 28 школу. Після конкурсу усі учасники змогли посмакувати справжнім козацьким кулешем, а переможці відвідали безкоштовно Кінопалац «Україна», де переглянули фільм «Іван Сила» режисера Віктора Андрієнка.

  Вітаємо учнів нашої школи з успішним виступом на конкурсі!

  Учениця 11-А класу Дудка Ольгаs57139305

 • Легендарна «Червона рута» - один з найвідоміших, найперспективніших фестивалів України. Перемога в ньому була початком творчого шляху для багатьох зірок сучасноїs16148584
  естради. З 26 по 29 вересня 2013 року у м. Києві проводився фінал ХІІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», де зібралася співоча молодь нашої держави.

  Пройшовши попередній відбір, найталановитіші дійшли до фіналу і мали честь виступати на гала-концерті.

  Приємно зауважити, що дитячий гурт традиційного поліського співу «Ранкова роса» з нашої школи також був у числі фіналістів. Вони взяли участь у номінаціях «Обряд» і «Гуртовий спів». Колектив представив традиційний для Полісся обряд збирання ягід, який так і називався: «Я в бору, ягід беру…». Неповторний колорит, збереження діалектів, старовинні пісні, прекрасний вокал, старанність учасників і колосальна підтримка керівників допомогли «Ранковій росі» стати лауреатом І премії у номінації «Обряд». Виконавши кілька пісень з традиційного циклу, веснянку і жартівливу пісню, колектив був удостоєний ІІ премії у «Гуртовому співі».

  Своїми здобутками «Ранкова роса» безперечно завдячує керівникам Аллі та Юрію Ковальчукам і Лілії Молодцовій.  Прекрасні, талановиті вокалісти згуртували дитячий колектив, прищепили любов до фольклору. Справжні професіонали своєї справи, вони не шкодують часу та сил для своїх «росинок».

  Цього року Рівненщина, беззаперечно, стала найспівучішою в усій Україні. Вона представила найбільше учасників і, звичайно, завоювала найбільше перемог. Не можна не відзначити справжній героїзм учасників фестивалю. Через несприятливі погодні умови вони були змушені виступати на відкритій мокрій сцені або навіть під дощем. Зважаючи на те, що більшість «народників» виступали у доволі легких костюмах, у постолах або взагалі босими при температурі +15 С, їх дійсно можна назвати фанатами своєї справи і гідними перемог. Гала-концерт відбувся за доволі гарної погоди, принаймні, не було дощу. Напевно, навіть сама природа  вирішила нагородити таланти за їх старання.

  Разом із «Червоною рутою» діяв «Український музичний ярмарок», який з радістю відвідали всі учасники  і гості фестивалю. Вражаюче розмаїття музичних інструментів не залишило відвідувачів байдужими. Мене вразило те, що серед відвідувачів, і тим паче серед учасників, я не зустріла жодної  людини, яку можна було б назвати частиною сірої маси. Кожен був індивідуальністю, особливим у своєму одязі, музичному смаку, поведінці. Приємно зауважити, що переважна більшість молоді досконало володіє одним або навіть кількома музичними інструментами.

  Завдяки таким фестивалям, як «Червона рута», відкриваються нові таланти. Вони дають можливість кожному спробувати свої сили. Тож хочеться висловити подяку організаторам фестивалю і побажати «Червоній руті» розквітати з кожним роком і приваблювати все більше учасників.

  Ксенія Косюк, учениця 9А класу Рівненської ЗОШ № 28  

Copyright © 2023 ЛІЦЕЙ №28 Rights Reserved.