Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Фільтр
 • 18 вересня 2013 року у ЗОШ І-ІІІ ст. №28 пройшов вже традиційний загальношкільний огляд-конкурс талантів «Моя хвилина слави!», в якому взяли участь учні 1-9 класів.

  Усі охочі школярі мали можливість продемонструвати власний талант та виступити на сцені. Цьогоріч учні вражали своїми танцювальними, гімнастичними номерами, грою на музичних інструментах, вокалом та художніми здібностями. Найактивнішими були п’ятикласники, які проявили себе майже у всіх номінаціях та показали неабиякий рівень підготовки. Вже традиційно найпопулярнішим талантом став естрадний спів та хореографія. Не лишилися осторонь традиційного шкільного свята і старшокласники, які активно брали участь у огляді-конкурсі та допомагали наймолодшим учасникам.

  У результаті переможцями та лауреатами загальношкільного огляду-конкурсу «Моя хвилина слави!» 2013 р. у ЗОШ І-ІІІ ст. №28 стали:s27644865

  номінація «Естрадний спів»:

  переможець – Діжурко Богдана (8-В клас),

  лауреати – Дадіані Аліна (7-А клас), Малецька Олена (5-А клас), Сологуб Софія (5-А клас), Демчук Катерина (6-Г клас);

  номінація «Інструментальна музика»:

  переможець – Красовський Олександр (7-В клас);

  номінація «Сучасний танець»:

  переможці – Власюк Павло (4-Д клас) та Данильчук Аліна (4-Г клас),

  лауреати – Українець Арсен (4-Б клас) та Гандзюк Олександр (4-Б клас);

  номінація «Образотворче мистецтво»:

  переможець – Ващейкіна Христина (9-В клас);

  номінація «Художня гімнастика»:

  переможець – Боярчук Марія (4-Б клас).

  Отож вітаємо переможців та усіх талановитих учасників з вдалим виступом!

 • Протягом двох днів - 24 і 25 серпня - у Рівненському парку культури та відпочинку відбувся другий міжнародний фестиваль ковальського мистецтва "Металеве серце".Майже два десятки майстрів із закордону, а саме із Чехії, Болгарії, Голландії та Японії, з'їхалися у Рівне. Окрім того, похизуватися своєю майстерністю прибули на "Металеве серце" ковалі з 16 областей України.

   А забезпечував чудовим і запальним настроєм ковалів, а також усіх присутніх рівнян гурт традиційного поліського співу «Ранкова Роса». Цікавий процес створення кованих виробів супроводжувався співом учасників гурту. «Це дуже цікаво: співати і спостерігати за клопіткою  та водночас тендітною роботою майстрів. Ми співали для ковалів і про ковалів», - ділиться своїми враженнями Сливчук Олег, який уже понад 8 роки є у складі гурту.

   Український народний спів настільки сподобався гостям з-за кордону, що невдовзі іноземці й собі захотіли поспівати їхніх традиційних пісень .s95113039

  - Усього на фестивалі працювало більше сотні ковалів. Минулого року їх було 60, а тому можна сміливо говорити про те, що фестиваль набуває популярності, - радіє організатор фестивалю Ніна Крока.

   Популярний фестиваль і серед рівнян, які залюбки брали участь у майстер-класах від іноземних гостей, купували різноманітні творчі роботи ковалів та просто милувалися приємною українською піснею.

   «Ранкова роса» налічує в собі понад 60 учасників. Вони – невтомні працівники, патріоти своєї держави і просто життєрадісні діти, які полюбляють своє хобі. На ковальський фестиваль завітали лише найстарші учасники гурту. Під мудрим керівництвом Юрія Васильовича Ковальчука та Лілії Петрівни Молодцової на святі виступали учні 6-9 класів, які гарно впоралися зі своїм  завданням – подарувати приємні емоції жителям та гостям міста Рівного.

   Найцікавішим, на думку майстрів, став ангел "Кузні Росич" ковалів із  Київської області, друге місце зайняли полтавчани, а третє - іванофранківці.

  Приз глядацьких симпатій отримав ангел-охоронець, якого створили майстри зі Славути.

   «Ранкова роса», тим часом, готується до свого  наступного завдання – гідно виступити на Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»

Copyright © 2023 ЛІЦЕЙ №28 Rights Reserved.