Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Фільтр
 • s06360269
  22 травня 2014 року у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28 відбулись профілактичні заходи з нагоди «Єдиного дня електробезпеки».  

  Електрична енергія широко застосовується в усіх галузях народ­ного господарства і в побуті. Кожен щодня стикається з електрич­ним обладнанням. При недотриманні правил безпеки електрика мо­же перетворитися з помічника в смертельного ворога.

  Більшість нещасних випадків припадає на період літніх канікул, коли діти, особливо в сільській місцевості, знаходяться самі і їхні забави або витівки поблизу діючих електроустановок часто закін­чуються трагічно. Тому в рамках заходів учні перевірили свої знання про небезпеку дії електричного струму і пригадали  правила дотримання елементарних вимог безпеки в побуті.

  22.05.2014

 • s24075725
  Пройшла війна стежками долі 

  Там, де тепер цвітуть сади, 
  Де хліб росте на мирнім полі, 
  Війна залишила сліди. 

  Вогонь війни спалив чимало 
  І юних доль, і чистих мрій. 
  Лише надія не вмирала, 
  Коли солдати йшли у бій. 

   

  8 травня 2014 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 28 пройшли години спілкування з нагоди Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

           У рамках виховних заходів  учні підготували  історичні довідки, а також відеоматеріали про основні події війни, особливо цікавим завданням для школярів був збір та підготовка спогадів учасників війни, які на собі відчули усю трагедію подій 1941-1945 рр. Діти активно брали участь у обговоренні причин та наслідків війни, а також колосальних втрат, які понесла держава.  Дуже змістовною та емоційною була розповідь Аліни Дадіані, учениці 7-А класу, про свого дідуся – ветерана війни, який поділився спогадами  з онукою. Аліна розповіла про те, як її дідуся відправили на фронт, про нестримну волю до перемоги та безстрашність вояків, які захищали рідну землю, подекуди ціною власного життя та здоров’я.

  «Ми намагалися вкотре розкрити усю трагедію війни,  жахливі наслідки та ключові події, адже у багатьох із нас є рідні чи знайомі, які брали у ній участь, і саме тому пам’ятати і знати про жахіття, які відбувались на нашій землі 69 років тому – обов’язок кожного із нас!», – ділиться враженнями класний керівник 7-А класу Вікторія Михайлівна Дроздик.

  11.05.2014

Copyright © 2023 ЛІЦЕЙ №28 Rights Reserved.