Фото58-9 квітня 2015р. на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№28 відбулися ігри за І-IV місця Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед команд дівчат 2002 року народження.

У змаганнях взяли участь такі команди: РІВНЕНЩИНА-02 (Рівне), ДЮСШ-2002 (Бердянськ), СДЮСШОР-5-02 (Дніпропетровськ) та НОВОВОЛИНСЬК-02.

Фото2Учасниками команди «РІВНЕНЩИНА-02» є учні Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст.№28, а саме: Іванюк Ярослава (7-А кл.), Дубнюк Дарія (7-А кл.), Опалько Світлана (6-В кл.), Кіба Владислава (7-А кл.), Кухарук Світлана (6-В кл.), Кузнєцова Дарія (7-А кл.), Таргонська Олена (7-А кл.), Карчєвська Аліна            (7-А кл.), Водовоз Єлизавета (5-кл.), Бурко Олена (7-А кл.), Гупалюк Богдана (7-А кл.), Ус Олена (6-В кл.), Дроботюк Лілія (7 кл.).Фото3

Наша команда продемонструвала злагодженість та одностайність. Саме це дало можливість дівчатам вийти до фіналу змагань.

У фінальній грі юні рівняни грали з командою «НОВОВОЛИНСЬК-02».

Фото4Підсумкові суддівські протоколи засвідчили переконливу перемогу нашої команди з рахунком 89:43. Призери були нагороджені грамотами та медалями.

Дівчата поставили ціль і досягли її, показали свою майстерність у грі і здобули І місце. Вітаємо учасниць змагань та їхніх тренерів Валерія Жартуна та Марину Максимчук із перемогою і бажаємо їм подальших успіхів!

Педагог-організатор Тетяна Радовенчик.