M10SuMvn4xc27 березня 2015 року команда «Інші діти» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 посіла І місце у ІІІ Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН України «Первосміх» у м.Лубни Полтавської області.

iJlrpvRp4 8У фестивалі взяли участь 8 команд. Учасники змагалися у двох конкурсах: привітанні (візитка) «Україна має талант» та імпровізаційному конкурсі «Місто майстрів». Команду нашої школи представляли Котигорох Назар, Гук Олена, Ломанюк Дарина, Степанюк Денис, Левчук Валентина, Підлісецька Христина, Цибульська Тетяна та Андреєва Ангеліна.aaxzAIrqjW8

Усі конкурси були позначені юнацьким запалом та великим бажанням вибороти перемогу. Тривала запекла боротьба, проте найголовніше - це емоції, які відчували учасники, працюючи в дружній атмосфері. Команди КВН дивували своїм виступом та оригінальністю всіх, хто був присутній у залі.

YhRsQjfCzHYЩиро вітаємо команду «Інші діти» та їх керівника Віктора Васильовича Баталіна з перемогою у фестивалі та бажаємо їм подальших успіхів!

Педагог-організатор Радовенчик Т.М.