s0212392514 жовтня 2014 року Рівненська загальноосвітня  школа №28 взяла участь у ХХ  огляді-конкурсі військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина», який відбувся на Майдані Незалежності. «Червону калину» приурочили до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, 72-ої річниці Української Повстанської Армії та ново встановленого Дня захисника України.

Другий рік поспіль учні нашої школи займають ІІ місце серед 33 команд старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста Рівного. Спочатку учні пройшли строєм і виконали військове вітання згідно положень Статутів Збройних Сил України. А  під час другого етапу учасники  виконали  пісню «Гей же, до бою...», яка підняла патріотичний дух присутніх на конкурсі:

Гей, же до бою, браття за волю!

З ворогом лютим час розплати став.

Вже ревуть гармати – схаменися кате!

Віддай, віддай Україну назад…

Вітаємо  з  успішним  виступом  на  конкурсі команду  нашої  школи  у складі: Альонова Анна (11 кл.), Воронченко Яна (11 кл.), Деркач Дмитро (11 кл.), Дутко Анна (11 кл.), Кальчук Вікторія (10-Б кл.), Ковалевич Аліна  (11 кл.), Колавська Вікторія (10-А кл.), Козачук Дмитро (10-Б кл.), Марчук Тетяна (10-Б кл.), Небувайло  Ксенія (10-А кл.), Омелянчук Карина (10-Б кл.), Орешко Марина (10-Б кл.), Пашинська Ірина (10-А кл.), Процькова Олександра (11 кл.), Рожков Микола (11 кл.), Рудьо Євгенія (10-А кл.), Сливчук Олег (11 кл.), Тхорчук Юлія (10-А кл.), Ухова Дарія (10-А кл.), Шевчук Олена (10-А кл.), Ширко Катерина (10-А кл.).