D8kjKZ6IJtkІз 25 по 27 вересня 2015 року у м. юні баскетболістки Рівненської ЗОШ № 28 взяли участь утрадиційному  відкритому турнірі з баскетболу «Дружба-2015» на призи вихованця ОСДЮСШОР, дворазового переможця кубка Європи Сергія Ліщука.

Уже вкотре свій високий рівень спортивних досягнень та майстерності показали вихованки нашї школи  під керівництвом тренера Валерія Жартуна Дубнюк Дарія, Дзюба Анна, Кіба Владислава, Бурко Олена, Іванюк Ярослава, Гупалюк Богдана, Кузнєцова Дар’я,учениць 8-А класу; Ус Олена, Кухарук Світлана, Єфімова Вікторія, Ящук Катерина учениць 7-В класу; Левечко Христина та Кирилюк  Наталія учениць 10-Б класу.

Варто відзначити, що Гупалюк Богдана була визнана кращим гравцем команди. Серед номінацій кращим захисником стала Бурко Олена, MVP (найкорисніший гравець) – Кіба Влада кращий снайпер – Кіба Влада (61 очко).

Серед головних суперників наших дівчат були представниці м. Брест (Білорусь), КСЛІ м. Київ та Волині, які відповідно посіли ІІ, ІІІ та ІV місця.

Переможці та призери турніру були нагороджені медалями, кубками та грамотами. Кожний із учасників змагань отримав подарунок від організаторів свята.