цяпа2Учні нашої школи з 1 по 31 жовтня 2015 року брали участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек. Цього року він  проходив під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України».

Для нашої бібліотеки пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення до Батьківщини, її традицій, мови, культури шляхом залучення учнів до читання, виховання  любові до книги, рідної мови. Мета діяльності шкільної бібліотеки - стати життєво  необхідною  одиницею  для  великої  кількості  читачів, адже Україна – наша рідна країна, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки і жили наші предки.

Саме тому місячник національно-патріотичного виховання  у  жовтні  2015 року охопив  велику  кількість заходів.

Біліотекарі підготували:

книжкові виставки «Історія нашого краю», «Живи і міцній, Українська державо!», «Виховуємо громадянина – патріота України»;

тематичні полички «Слава козацька не вмре, не загине», «Видатні особи мого краю», «Герої не вмирають», «Концепція

національно –патріотичного виховання дітей та молоді»;

бібліотечні уроки для учнів 3 –х класів «Твій друг книга. Бережливе ставлення до книг»;

бібліофреш «Новинки з Читай-міста» (2 –Б клас);

виховну годину «Захистимо Україну разом»  (7 –Г клас).

Книжкова виставка «Історія нашого краю»

цяпуста1

Виховна година «Захистимо Україну разом» для учнів 7-Г класу

цяпа2

Тематична поличка «Виховуємо громадянина – патріота України»

цяпа3

Виставка-діалог «Видатні особи мого краю». Учні дізналися про життя та творчу діяльність Ніла Хасевича, Уласа Самчука, Євгена Шморгуна

цяпа4

Бібліофреш з учнями 2-Б класу «Новинки з Читай-міста»

цяпа5

Україна має свою багатовікову історію, своєрідну культуру, літературу та мистецтво. Упродовж віків наш народ формував власні звичаї та обряди, зберіг і передав  у спадок співучу солов’їну мову.

Нам є чим пишатися, що цінувати і про що розповідати іншим.

Г.Цяпуста бібліотекар