Свято наближаєтьсяУ чудеса не вірять люди ? А шкода… Дуже хочеться під Новий рік незвичайного, несподіваного, чарівного… Навіть, простого, банального снігу…

Новорічні дива чекали цього року на учнів початкових класів Рівненської ЗОШ № 28 у ляльковому театрі, 21 грудня.

Нас зустріли радісним щебетанням яскраві папужки і ніжні канарки. Коли розпочалося дійство, усі завмерли від несподіванки: модний Пірат у яскраво-жовтих ластах пропонував зустріти Новий рік влітку на морі, смакуючи коктейль із чудо-фруктів; карпатський Вуйко організував увесь зал випасати біля новорічної ялинки овечок; заморський сніговик складав разом із дітьми собі друзів-сніговиків, щоб не сумувати під час свят; Соньки-дрімки наганяли на школярів солодко-фантастичні сни, під час яких діти пробували знайти дорогу до Діда Мороза.

Розваги продовжились у сюжеті вистави. Учні не були пасивними глядачами, а брали активну участь у дійстві, допомагали повернути викрадену скриню із снами. Це їм вдалося. Сподіваємося вражень вистачить надовго.

О. Фейлик,

учитель початкових класів