ноклж 5„Кожен, хто вміє згуртувати навколо

себе людей із різними характерами,

різними інтересами й  може  привести їх до успіху,- справжній Майстер...”

5 квітня 2016 року в Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 відбувся семінар керівників шкільних методичних об’єднань  класних керівників на тему «Удосконалення професійної майстерності класних керівників за умов сучасної школи».

Старовинними поліськими краснянками привітав учасників семінару дитячий зразковий гурт традиційного поліського співу «Ранкова роса», даруючи гарний настрій та яскраві «жайворонки», – саме так  називають обрядові коржики у вигляді пташок, якими традиційно пригощають напередодні  Благовіщення.кл 2

Візитну картку навчального закладу презентувала заступник директора з виховної роботи Панчук Людмила Андріївна. Учениця 6-А класу Анна Рашко зворушливо доповнила візитівку розповіддю про відомого письменника Володимира Грабоуса, який тривалий час працював у школі, очолював шкільну літературну студію «Пролісок», видав збірку літературних творів своїх вихованців «Струмки дзвінкого джерела».

Учасники семінару ознайомилися з експозицією музею спортивних досягнень школи та відвідали студію КВН-театру «Інші діти».

Про аспекти виховної діяльності класного керівника сучасного загальноосвітнього закладу розповіла Будько Н.С., методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет».

Разом із Мальцевою Н.В., керівником ШМО класних керівників 5-11 класів, учасники семінару побудували індивідуальне колесо професійного життя класного керівника та шукали шляхи вдосконалення педагогічної майстерності.

«Гуртом добре не тільки кашу їсти…», - переконала всіх Мельник С.Г., керівник ШМО класних керівників 1-4 кл., вказуючи на ефективність колективних творчих справ у роботі класного керівника.

Досвідом своєї роботи з питань реалізації Концепції національно-патріотичного виховання та співпраці з громадською організацією «Щаслива лапа» поділилися класні керівники школи Дроздик В.М. та Гонтар А.І.

Емоційною родзинкою зустрічі стала практична частина семінару, а саме: візит у творчу лабораторію переможця міського конкурсу «Класний керівник року – 2011» Кубка Олександра Андрійовича, який презентував проведення години спілкування у форматі спортивного «Що? Де? Коли?», та арт-терапевтична вправа «Країна почуттів», проведена практичним психологом Гуменюк Софією Іванівною.

Учасники семінару отримали топ-10 кращих порад учителеві за книгою В.О. Сухомлинського та переконалися в тому, що «досягнення гармонії можливе лише тоді, коли всі об’єднані однією метою й спрямовані єдиною волею в єдиному пориві…».

Мальцева Н.В., керівник ШМО класних керівників 5-11 класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №28