переможці ман

Приємно повідомити, що троє учениць Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 вибороли призові місця у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських робіт МАН.

Косюк Ксенія, учениця 11 А класу посіла ІІІ місце у секції «Російська література» за проведене дослідження «Діалого-поліфонічна структура повісті Валентина Распутіна «Останній строк».

Її однокласниця Іванова Хелга посіла ІІ місце (з результатом 98 балів із 100) у секції «Літературна творчість», де представляла свій доробок «Щастя наступної осені».

А учениця 10-Б класу Кондрачук Ірина посіла ІІІ місце у секції «Зарубіжна література» за дослідження «Новий журналізм» і дискурс «літератури факту» у творчості Світлани Алексієвич (за матеріалами роману «У війни не жіноче обличчя…»).

Щиро вітаємо дівчат та їх керівників Цибах Валентину Михайлівну, Гордієнко Олену В’ячеславівну.