IMG 20160615 10174915 червня 2016 року

Ти із задоволенням розгадуєш кросворди та ребуси? Ти любиш хитромудрі загадки та головоломки? Тебе приваблюють заплутані лабіринти? Тобі варто відвідати мовний загін у The Day of Clever Man.

Різноманітні ребуси та кросворди були представлені «кумедним кроликам» цього дня. Хтось намагався розкодувати прислів’я, хтось мав можливість відгадати назву столиці однієї із європейських держав, маючи за підказку лише початок речення. «Літературні кролики» поєднували слова, що римуються. Але найемоційнішими були «кролики», які розгадували ребуси. Зашифровані написи на дверях підземелля, морський бій, карта скарбів, піратський полон – ось шлях, який вони мали здолати, щоб знайти справжній скарб – дружбу.  Такий вид активного відпочинку допомагає вихованцям у комунікації та сприяє підвищенню інтересу до предмета.

О.Фейлик