2016-06-15 09-46-01 85516 червня 2016 року

Ось і підходить до закінчення табірне життя «Кумедних кроликів». Позаду залишились цікаві вікторини, походи до театрів, робота у гуртках, а попереду – довгоочікуване літо, і в кожного з нас є свої плани на це літо.

«Кумедні кролики» вирішили ними поділитися і оформили свої бажання у вигляді квітки (flower of mishes). Кожен «кролик» написав бажання на пелюсточці і озвучив його. Коли всі пелюстки були зібрані докупи – вийшла яскрава квітка. Наші студенти-волонтери теж приєдналися до її створення. Свої бажання вони написали на листочках  долоньках.

Мрії і бажання дуже різноманітні: подорожі у гори, відпочинок на морі, розваги у аквапарку, поява нових сучасних велосипедів, досконалих комп’ютерів, яскравих папуг. А наші волонтери хочуть здійснити навколосвітню подорож і побувати у Лондоні.

Ми б дуже хотіли, щоб так і сталося! Нехай усі мрії здійсняться!

О.Фейлик