франкоУ рамках святкування 160-річчя від дня народження Івана Франка учні Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 взяли участь у виготовленні ювілейних листівок.

Діти через слово і пензель із щемом у серці доторкнулися до глибин творчості, де відобразили мрії та сподівання митця.

Перегортаючи сторінки поезій, учні у творчих роботах передали біль письменника за долю свого народу («Лиш борися! Не корися! Гордо стій і не корися, хоч пропадь, але не зрадь! Кожний думай, що на тобі міліонів стан стоїть, що  за долю міліонів мусиш дати ти одвіт…»); бажання Франка збудити приспані надії на краще життя («В нашій хаті наша воля, А всім зайдам зась!»).

Школярів схвилювали поетові рядки про кохання: «З тобою жить не довелось, Без тебе жить несила… Без тебе жить - весь вік тужить і днями, і ночами…»

Переконалася в актуальності творів Франка і вихованка театрального гуртка Софія Сологуб (учениця 8-А класу):

Каменяр у небесних горах

Втратив віру у свій заповіт:

Мойсея поглинув Гулаг –

І чекати на нього не слід…

Та слова його впали на брук,

Авіроновій кулі  услід.

…І Єгошуа вийшов з «фейсбук» -

На Майдан!

На Студентську!

На Схід!