kzbHwr3eIHY22 грудня 2016 року у загальноосвітній школі №28 відбулося засідання методичного об’єднання  класних керівників 5-11 класів.

Тренінгове заняття «Що таке булінг? Профілактика виникнення та подолання проявів булінгу в дитячому середовищі» пройшло в дружній та творчій атмосфері.  Класні керівники, об’єднавшись у групи, з’ясували причини, прояви та наслідки насильства.

Голова методичного об’єднання Наталія Вікторівна Мальцева розповіла про те, якої непоправної шкоди може завдати дитині булінг – шкільне насильство. Творчі класні керівники намагалися знайти відповідь на одвічне запитання «Що робити?». Зокрема, Олена В’ячеславівна Гордієнко ознайомила з міфами про цькування, Сергій Андрійович Семенов запропонував сім кроків, які можна зробити вже сьогодні, щоб подолати прояви булінгу в школі. Родзинкою зустрічі стало представлення Олександром Андрійовичем Кубком власної стратегії змін та її обговорення в групах.

Підводячи підсумки тренінгового заняття, заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Андріївна Панчук ознайомила з технологією реагування на виявлені або встановлені факти булінгу.

Методичним об’єднанням класних керівників були розроблені прийоми роботи з дітьми девіантної поведінки та учнями, які стали жертвами шкільного цькування.

Переконані, що у новому 2017 році наша шкільна родина житиме мирно та дружно, без жодних проявів насильства.

Н.Мальцева,

Керівник шкільного методичного