вишивальниця 225 лютого 2017 року у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 відбувся традиційний щорічний конкурс «Юна вишивальниця», присвячений пам’яті чудової людини, мудрого учителя Галини Іванівни Черняк. Конкурсу вже вісімнадцять років. У ньому беруть участь кращі з кращих, закохані в рідне мистецтво юні вишивальниці. Таким чином зберігаються традиції вишивок наших бабусь і прабабусь.

Традиційно конкурс проводиться серед учнів 7-11 класів у таких техніках: занизування, хрест, лічильна та вільна гладь. Ці техніки властиві нашому поліському краю.вишивальниця11

Дівчаток тепло привітали директор школи Іван Стефанович Віднічук та керівник міського методичного об’єднання вчителів трудового навчання Свіягіна Лариса Володимирівна, були створені комфортні умови для творчої праці.

Результати конкурсу можна буде побачити на сайті управління освіти м. Рівного.

Л. Герасимчук

Керівник методичного обєднання