Рівне читає 1Рівне не лише малює – читає теж! Упевнено можна сказати, відвідавши заходи, які проводилися в ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 м. Рівного в рамках проекту «СімПод» «Рівне читає».

22 травня, у день перепоховання українського письменника, національного героя Тараса Шевченка, лунало художнє слово в шкільних стінах.

У літературному колі передавалося воно з уст в уста. Восьмикласники презентували улюблені книги, зачитували уривки, визначали в них цінності, проблеми та актуальність – проводили ниточку із минулого у сьогодення.Рівне читає 2

Правду кажуть філософи: «Книги – це вікна, через які видно душу.» обговорюючи книгу Олекси Білоброва «На межі можливого», розкрилі свою душу і учні 9 класу. А члени шкільної літературної студії «Пролісок» читали власні вірші перед однолітками.

Рівне читає 3Продемонстрували всі грані поетичного солова, розкрили все його багатство Сорока Владислав, Коваль Андрій, Сологуб Софія, Свідер Анна Опалько Світлана. Перед пасажирами тролейбусного маршруту № 2. Звучало слово Т. Шевченка, О. Теліги, С. Жадана, Г. Царика, а також авторські поезії.Рівне читає 4

Отож сьогодні учні 28 школи читали, слухали і пропагували художню літературу. Самі переконались і переконували інших, що читати корисно, пізнавально і мудро.

В. Цибах

учитель української мови і літератури

Рівненської ЗОШ № 28