ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ НОВАЦІЯМИ ЗНО!

зно

Де Ви будете проходити ЗНО - 2020?

Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами проведення у Волинській, Львівській та Рівненській областях.

З 04 червня 2020 р. учасники, зареєстровані для проходження ЗНО, мають можливість роздрукувати запрошення-перепустки, де вказана адреса пунктів проведення ЗНО на обрані предмети тестування.

-Заходьте на сайт https://testportal.gov.ua/

-Знаходьте розділ «Інформаційна сторінка»

-Вводьте номер Сертифіката та пін-код, що містиься у ньому

-Завантажуйте запрошення-перепустку із адресати пунктів тестування

Допуск учасників у пункти проведення ЗНО здійснюється за наявності:

-         документа, що посвідчує особу (оригінал паспорта, ІD картки чи свідоцтва про народження),

-         Сертифіката;

-         запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10.15 год. до 10 год.50 хв.

При втраті Сертифіката необхідно зробити дублікат - https://lv.testportal.gov.ua/index.php/dublikaty-sertyfikativ

Бажаємо успіху!

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) - переглянути тут

ГОЛОВНЕ ПРО ЗНО!

1.Терміни проведення ЗНО-2020 (наказ МОН від 11.05.2019 №635) -  реєстрація з 03 лютого до 24 березня 2020 року;

2. Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку : українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

3. Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів.

4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: з української мови і літератури (українська мова), з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в 2020 році зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації (ДПА).

5. Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України,математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

6. Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років (окрім результатів ЗНО з іноземних мов) (р. VII Умов прийому).

7. Результати з іноземних мов прийматимуть до розгляду у приймальні комісії лише у Сертифікатах 2018, 2019 та 2020 року.

8. Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) (п.1 р.VI Умови прийому).

9. Розширено перелік спеціальностей для вступу на магістратуру на які необхідно буде проходити єдиний вступний іспит (Умови прийому).

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати наш сайт www.lv.testportal.gov.ua і скористатись матеріалами для підготовки до ЗНО: програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2020 року та пройти он-лайнове тестування тощо.

Додаткова інформація:

www.testportal.gov.uaсайт Українського центру оцінювання якості освіти;

http://www.lv.testportal.gov.ua/сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

0322422660 – гарячалінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Програми підготовки до ЗНО

Відеоролик щодо підготовки до ЗНО з української мови та літератури «Нюанси виконання завдань різних типів на ЗНО з української мови і літератури»

Copyright © 2020 ЗОШ №28 Rights Reserved.