Приємною новиною розпочався листопад у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28. Кухарук Світлана, учениця 9-В класу, посіла третє місце в обласному  літературному конкурсі «Перло многоцінне», приуроченому Дню Української писемності та мови. Нагородження  проходило 8 листопада 2017 року під егідою Рівненської обласної організації «Просвіта» в актовій залі обласної бібліотеки.

Твір Світлани має назву «Ми будемо жити у ваших серцях…(сповідь Героя Майдану)». Герой Майдану, борець за волю, за краще життя, загинув, але не помер – він живе в пам’яті рідних, наших земляків, у пам’яті всіх свідомих українців.. І хоча їхні душі далеко, щовечора їхні серця возз’єднуються. Не важливо, що лише в снах. А важливо те, що їх обіймають, їх люблять, їх пам’ятають. Спогади ніколи не перетворяться на попіл!

Г. Росінська педагог-організатор

Рівненської ЗОШ №28