23805607 1493836567359995 1095570625 nСкладна та насичена історія нашої держави не раз готувала для нас складні іспити долі: це і війни, окупація, голодомор. Останні десятиліття ж відзначились для України революційними подіями, які показали, що дух нашого народу незламний.

Саме аби вкотре згадати ці складні для кожного громадянина події, утвердити беззаперечність ідеї Свободи та Гідності  22 листопада 2017 року у 8-Б класі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28 відбувся урок-тренінг «Вільні творять майбутнє!»,  який провела учитель історії Олена Павлюк.

У ході заняття учні пригадали історичну довідку революційних подій, важливість даної теми для сьогодення, послухали розповідь про юного художника, який став мужнім вояком у зоні АТО та проніс свою творчість через усі буремні події на Сході країни. На завершення заняття учні змогли зобразити свої емоції та відчуття, пов’язані з темою заняття, у вигляді малюнків та поділитися власними історіями родин, де є учасники АТО, а також висловити свої асоціації та уявлення про СВОБОДУ. Приємно, що школярі були досить відвертими та зацікавленими під час тренінгу, показали неабияку обізнаність у історичній хроніці подій та співпереживання долі нашої держави!

Олена Павлюк,

учитель історії