28 Моя Батьківщина2Приємно повідомити, що 20 листопада 2017 року учасники зразкового дитячого гурту традиційного поліського співу «Ранкова роса» Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 посіли І місце в міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської творчості «Моя Батьківщина – Україна» за напрямом «Із Батьківської криниці». Робота має назву «Зимова обрядовість Сарненщини».

Учасники експедиції мали  змогу не тільки вивчати традиційну культуру північних районів Рівненської області на кращих музичних зразках, записаних їх наставниками, але і самі здійснили польові експедиції з метою успадкування живої традиції від сільських виконавців та мали змогу бути в середовищі побутування локальних традицій. Набутий досвід допомагає учасникам зразкового дитячого гурту традиційного поліського співу «Ранкова роса» краще відчувати та вивчати фольклор рідного краю і з великою повагою та бажанням впевнено та професійно репрезентувати архаїчні пісні на концертах, конкурсах, фестивалях Всеукраїнського та Міжнародніх рівнів.28 Моя Батьківщина 1

Тож щиро вітаємо учасників колективу в складі: Володько Мар’яни, учениці 10 А класу; Поліщук Олександри, учениці 9 В класу; Воронової Анастасії, учениці 9 В класу; Кучерук Юлії, учениці 6 Б класу; та керівників гуртка «Традиційний поліський спів» Ковальчук Аллу Павлівну та  Ковальчука Юрія Васильовича з перемогою і нових звершень.

28 Моя Батьківщина3

Кирилюк Дарина