28 снід1 грудня 2017 року учні і педагогічний колектив Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 приєдналися до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, головною метою якого було звернути увагу школярів на проблему, яка турбує весь світ.

Лідери учнівського парламенту фракції  «Охорона здоров’я та спорт» та «Дисципліна й порядок» провели інтерактивну перерву. Розповіли, що «1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом», присвячений проблемі профілактики хвороби й не тільки. СНІД – одна з найтрагічніших проблем, що постали  перед людством наприкінці XX сторіччя. Отож сьогодні ми одягнули червону стрічку – це символ усвідомлення людьми важливості проблеми СНІДу, прийнятий у всьому світі. Це символ нашої солідарності з тими, кого епідемія СНІДу торкнулась особисто. Це символ протесту проти дискримінації та суспільної ізоляції людей, що  живуть з ВІЛ/СНІД. Лідери учнівського парламенту фракції  «Охорона здоров’я та спорт» роздали пізнавальні буклети «Хочу знати більше», «Скажи СНІДу – НІ!», в яких вміщена інформація про методи передачі хвороби, шляхи запобігання ВІЛ-інфекції.

До Дня боротьби зі СНІДом долучилися учні 5-11 класів, а також педагогічні працівники.

Цим заходом учнівський та вчительський колективи школи довели свою солідарність з ВІЛ–позитивними людьми. Наша акція – це символ співчуття, підтримки та надії на майбутнє без СНІДу.

Г. Росінська педагог-організатор

Рівненської ЗОШ № 28