Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

28 добро 1Одного морозного ранку, 30 листопада 2017 року, поспішаючи на уроки до свого улюбленого 1-А класу, заклопотана вчителька Валентина Іванівна Федорчук отримала лист від листоноші, де Всесвітній Казкар прохав про допомогу у ще зовсім юних, проте таких добрих школярів, учнів 1-А класу, адже країні Добра і Справедливості загрожує чаклун Злюка, який прагне перетворити всіх жителів Доброти на байдужих і злих людей із чорними та кам’яними серцями. Тож школярі не могли лишитись осторонь та стрімголов вирушили у подорож в країну Добра.

         Рятівна місія виявилась не такою ж і простою як здавалось на початку, адже дітям довелося пройти випробування у «Місті Настрою», пройтися «Стежкою Милосердя» та виявити свої найкращі якості в допомозі всім, хто цього потребує, багато випробувань підготував чаклун Злюка дітлахам у «Казковій долині», але наші школярі вже досвідчені та добре знають усі казки світу, тому з легкістю дісталися «Зачарованого саду», де збирали яблука добрих вчинків. 28 добро 2 У «Полі Зерняток» учні «висадили» замість злих якостей доброту та щирість. На фінішній прямій остаточну перемогу над злом дітлахи отримали в нерівній боротьбі на «Острові Посмішок», адже в посмішках нашим школярам немає рівних. Під час складної, але такої захоплюючої подорожі учні вкотре довели – доброю людиною не народжуються, а стають. Країна Добра може бути впевнена у своїй безпеці адже на її сторожі стоять сильні та добрі учні 1-А класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28.28 добро 3

         . Отож, учні вкотре довели,  що французький письменник Ромен Роллан був правий, сказавши що «Найвродливіша музика душі – це доброта».

О.Павлюк, учитель історії

Рівненської ЗОШ № 28

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.