28 німецька 2Сьогодні вона – перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна мова в Україні. 2017-2018  навчальний рік оголошено роком вивчення німецької мови в Україні та української в Німеччині. Спільний рік мов повинен сприяти популяризації німецької мови в Україні, поглибленню існуючої співпраці між установами освіти та культури обох країн, започаткуванню нових довгострокових партнерських стосунків і проектів.

У Рівненській ЗОШ №28 також будуть проводитися виховні заходи, присвячені Року вивчення німецької мови. Участь братимуть учні 7-А та 7-Д класів. Головною метою проведення заходів є підвищення мотивації до вивчення німецької мови.28 німецька 1

28 німецька 3

Вольтер сказав: «Знати багато мов – значить мати багато ключів до одного замка.» Хай німецька мова стане справжнім «ключем» до «замка» майбутнього наших дітей!

План заходів із відзначення Року німецької мови в Рівненській ЗОШ № 28

Термін Зміст заходу
1. 22.11.2017р. Урочисте відкриття українсько-німецького Року мов
2. листопад 2017р. Випуск стіннівок «SoschӧnistDeutschland».
3. листопад-грудень 2017р.

Конкурс малюнків, фото колажів, календарів для учнів

5-9 класів «Німеччина: здалека і зблизька»

4. останній тиждень грудня 2017р. Перегляд новорічних німецькомовних мультфільмів.
5. січень-лютий 2018р. Конкурс малюнків «Deutsch ist super!»
6. березень 2018 р. Інтерактивна вистава «Німеччина в особистостях»

Н.Бондар, В.Остапович, учителі німецької

мови Рівненської ЗОШ № 28