28 Захисник Вітчизни  2017 1З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві в Рівненській загальноосвітній школі I-III ступенів №28 напередодні Дня Збройних сил України 5 грудня 2017 року вчитель предмету «Захист Вітчизни» Сергій Борисович Гапанчак провів конкурс «Захисник Вітчизни 2017» для учнів 10-11 класів.

Свято складалося із двох частин, учитель зауважив, що сьогодні не просто свято Дня народження нашої армії, – сьогодні Україна відзначає 26 років від створення власних Збройних Сил. Солдати й офіцери, які зараз, саме в цей момент, виконують бойові завдання на сході нашої держави, дарують  нам мирне небо, можливість спокійно навчатись і вірити у щасливе майбутнє.

Сергій Борисович заздалегідь  підготував учасників до конкурсу, всі вони були одягнуті у військовий камуфляж. Учні брали участь в різних конкурсах, демонстрували свої таланти, запрошували дівчат на танець. У конкурсі «Дозвольте відрекомендуватись» учасники в цікавій формі представлялися. Далі були військові конкурси, в яких учасники збирали та одягали на себе протигаз, спороджували магазин АК-74 патронами, одягали протигаз на себе та на пораненого та показали вміння та силу в спортивному конкурсі.28 Захисник Вітчизни  2017 2

Як завжди, журі довелося дуже непросто – всі учасники були гідні головного титулу. Але конкурс є конкурс, і, дотримуючись його правил, були визначені переможці.

Номінацію «артистизм» виборов Поліщук Віталій, учень 10-Б класу;

Номінацію «шляхетність» виборов Дроботюк Владислав, учень 10-Б класу;

Номінацію «креативність» виборов Федун Назар, учень 10-А класу;

Номінацію «глядацькі симпатії» виборов Сорока Владислав учень 10-А класу;

Номінацію «інтелектуал» виборов Утешев Матвій, учень 10- Бкласу;

ІІІ місце посів Поліщук Віталій, учень 10-Б класу;

ІІ місце посів Федоришин Дмитро, учень 11 класу;

І місце посів Сорока Владислав, учень 10-А класу.

Переможених немає, є лише переможці! Дякуємо учасникам за гарний настрій, чудові емоції та яскраві враження. Тож ми щиро вітаємо всіх учасників, зичимо їм подальших успіхів.

Г. Росінська

педагог-організатор