25437246 2065903516966574 902384427 nЗ правовими питаннями ми зустрічаємось досить часто. Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини щороку проводиться Всеукраїнський тиждень права. В рамках якого цьогоріч у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28  8 грудня 2017 року відбулися правовий брейн-ринг та зустріч із Начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Вітою Іванівною Оводюк. Під час зустрічі учні пригадали основні права та обов’язки громадян України,  можливі ситуації виникнення юридичних спорів, як діяти у подібних ситуаціях, куди звертатись за допомогою та, найголовніше, як уникати юридичних непорозумінь.

Учні активно цікавились юридичними змінами у законодавстві та ситуаціями, які можуть виникнути та шляхами виходу із них. Подібні зустрічі є надзвичайно корисними та такими, що підвищують правову грамотність серед населення.

Олена Павлюк, учитель історії

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28