Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

25437246 2065903516966574 902384427 nЗ правовими питаннями ми зустрічаємось досить часто. Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини щороку проводиться Всеукраїнський тиждень права. В рамках якого цьогоріч у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28  8 грудня 2017 року відбулися правовий брейн-ринг та зустріч із Начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Вітою Іванівною Оводюк. Під час зустрічі учні пригадали основні права та обов’язки громадян України,  можливі ситуації виникнення юридичних спорів, як діяти у подібних ситуаціях, куди звертатись за допомогою та, найголовніше, як уникати юридичних непорозумінь.

Учні активно цікавились юридичними змінами у законодавстві та ситуаціями, які можуть виникнути та шляхами виходу із них. Подібні зустрічі є надзвичайно корисними та такими, що підвищують правову грамотність серед населення.

Олена Павлюк, учитель історії

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.