Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

28 мороз 2Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і з нетерпінням чекають дорослі, а особливо діти.

А яке ж свято без ялинки, подарунків та Діда Мороза?

А до вас колись приходили аж чотири Діди Морози? Ще й із різних куточків світу! Ні?! Шкода. А от учням 1-4 класів Рівненської ЗОШ №28 неймовірно пощастило це побачити 25 грудня 2017 року в Рівненському академічному театрі ляльок. Кожен Дід Мороз завітав у гості до школярів зі своєю Снігуронькою, танцями, іграми та ще й з ялинкою.

Свято вели незвичайні ведучі – пес Васько і пес Антон. Зачарувала всіх присутніх пригода, яка трапилася з ними. Вони знайшли рукавичку, але не знали чию.28 мороз 3

Чого тільки не буває на Новий Рік, адже навіть знайдена рукавичка виявилася чарівною. Дід Мороз запросив усіх присутніх до зали, де чекав подарунок – казка «Рукавичка».

Звучить чудова музика. Відкривається завіса… А там справжні дива. Один за одним з’являються добре відомі головні герої – мишка, жабка, зайчик, лисичка…  Рукавичка стає все більшою й більшою. Та дарма, що вона може ось-ось тріснути, тут знайшли притулок від холоду звірі. Чи можуть вони дійти злагоди у маленькій рукавичці? Глядачі зачаровані добре відомим сюжетом казки і разом з героями переживають її ще раз. «Місця вистачило всім!» - з полегшенням зітхатають маленькі глядачі і голосно плескають у долоні. З’являється Дід Мороз, забирає свою рукавичку. Ще раз зал поринає у дружні оплески.28 мороз 4

Іще одна казка завершилася. З чудовим настроєм поверталися юні глядачі додому. А дива продовжуються…

З Новим роком!

Мельник Світлана Григорівна,

учитель початкових класів

Рівненської ЗОШ №28

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.