28 квест 1На календарі березень, а за вікном – глибокий сніг та суворі морози. А так хочеться відчути, нарешті, радість приходу весни! Втім, все в наших руках: поки справжнє тепло ще в дорозі, є багато способів створити собі неповторний весняний настрій.

Квест «У пошуках весни» організували однокласницям напередодні святкових вихідних 06.03.2018 р. хлопці 7-А класу Рівненської загальноосвітньої школи №28. Неймовірні пригоди розпочалися вранці, коли дівчатка, об’єднавшись у команди, отримали перші завдання. Юнаки створювали святкову весняну атмосферу протягом усього дня.28 квест 2

Відчуття гармонії при виконанні завдань на станції «Йога-челлендж», подих весни на станції «Квіткова абетка», уміння працювати в команді при виконанні завдань «Спокійно! За кермом – дівчата!» – усе сприяло створенню весняного настрою.

28 квест 3У пошуках весни семикласники затіяли навіть «Велике прання» та виконали завдання станцій «Банкет» та «Знай наших». Але найбільше усім сподобалося романтичне «Перше побачення»!

День добігав до свого завершення... Дипломи, солодощі, посмішки, гарний настрій, а головне – саме сьогодні сонечко зігрівало усіх справжнім теплом.

Це ми знайшли весну!

Н.В.Мальцева,