ковал6 березня 2018 року гурт традиційного поліського співу «Ранкова роса» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 28, взяв участь у фестивалі освітянських хорів закладів освіти м. Рівного, присвяченого Шевченківським дням.

37Ввібравши в себе душу народу, Кобзар підніс його духовну велич і красу на найвищий рівень, чим збагатив увесь світ. Гурт традиційного поліського співу «Ранкова роса» під керівництвом Алли та Юрія Ковальчуків сьогодні торкнувся серцем Шевченківських творів, надихнувся їхнім духом і виконав фрагмент із твору «Наймичка»: «Ой у полі могила, там удова ходила». Колектив у складі Жолнерчук Анни (учениці 9-В), Жолнерчук Яни (учениці 11), Поліщук Олександри, Прибатень Олександри Федосова Богдана (учениці 9-Б), Сидорчук Анна, Сидорчук Тетяна (учениці 10-Б) був нагороджений подякою за участь у фестивалі освітянських хорів закладів освіти м. Рівного, присвяченого Шевченківським дням.

Г. Росінська, педагог-організатор

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28