28 пливе човенСаме з такою назвою дивилися виставу учні початкових класів Рівненської ЗОШ №28 27 березня 2018 року в Рівненському обласному театрі ляльок.

Цікаво, що це мікс із кількох казок, які розповідають про єдність всесвіту та людини. У постановці використано автентичні пісні та танці Полісся.

Зміна декорацій, майстерна гра акторів, світлові ефекти доповнювали незабутні враження від вистави. Оплески раз у раз лунають у залі. Підтанцьовують і хлопчики, і дівчатка.

Швидко спливає час. Ось і завершення вистави. Ще раз лунають гучні оплески на знак вдячності за прекрасну гру. Маленькі глядачі неохоче полишають глядацьку залу.

З піднесеним настроєм сідають школярики в автобуси. Казка не завершилася. Казка переповідається один одному.

Як добре, що є у світі КАЗКА!

С. Мельник,

учитель початкових класів