28 ярмарок 1Вже стало гарною традицією напередодні найбільших релігійних свят робити добро, адже за буденними справами ми інколи забуваємо, що поруч з нами є люди, які щодня роблять великий подвиг – змагаються за право жити!

Аби допомогти та підтримати ученицю 8-Б класу Рожко Дарину, яка має діагноз онкологія та навчається у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28, наші школярі разом з педагогами та батьками протягом кількох тижнів готували святкові великодні іграшки, прикраси, писанки та смаколики, щоб 5 квітня 2018 року усі охочі рівняни на майдані Незалежності міста змогли, придбавши бодай одну річ, своїми коштами підтримати та допомогти родині.

Таким чином спільними зусиллями вдалося зібрати 6 704 грн., які, сподіваємось, допоможуть Даринці у її боротьбі із хворобою.28 ярмарок 228 ярмарок 3

Отже, з чистою душею та найсвітлішими помислами ми зустрічаємо Великдень і бажаємо усім: нехай негаразди завжди оминають Ваші родини, а Боже благословення принесе усе найкраще у кожну оселю!28 ярмарок 4

Учитель історії

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28