28 Подорож Карпатами 3Весняного сонячного ранку 30 квітня 2018 року учні 5-8 класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 вирушили в Карпати. Синоптичні прогнози були невтішними, усі три дні мав іти дощ. Але Карпати, як завжди, - непередбачувані. Було по-справжньому круто!

28 Подорож Карпатами 1Підйом на гору Маковицю залищив незабутні враження. Місцями – насолода, місцями – випробування, місцями – яскраве видовище. Емоції змінювалися майже щомиті: здивування, хвилювання, захоплення, радість і, врешті, приємне задоволення від усієї подорожі. І ось вершина – 970 метрів над рівнем моря. Тут ми забули про всі  проблеми  й залишилися тільки необмежений простір, висота та вершини, оповиті таємничими давніми легендами. Гірське повітря було свіжим і чистим. Здавалося, що воно напоєне пахощами різних трав і квітів, яких дуже багато навкруги. На схилах Карпат милували погляд гладкі полонини,де паслися численні отари овець. 28 Подорож Карпатами 2Другий день був не менш цікавим. Водоспад в Яремче – видовище прекрасне і вражаюче. Гуркіт його чути за декілька десятків метрів. Через величезні пороги в річищі вода просто бурлить і піниться, створюючи величневидовище Діти зробили багато чудових знімків на згадку й отримали незабутні враження від поїздки.

В. Дроздик – керівник гуртка «Юні дослідники-краєзнавці»

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28