28 англ 1Ось і закінчився навчальний рік! Попереду чекає нас гарний відпочинок, нові знайомства, цікаві екскурсії. Вихованці англомовного загону «Chatty Birds» мають прекрасну можливість поєднати відпочинок із вивченням англійської мови у невимушеній атмосфері.

Різноманітні завдання англійською допомагають школярам дізнатися більше один про одного, довіряти один одному, розвивати дружні стосунки, а, найголовніше, – вчитися працювати в команді.28 англ 2

Знайомство «балакучих пташенят» відбулося за допомогою виготовлених і складених власноруч пазлів. Творчий підхід до роботи, вільне спілкування, почуття гумору дозволили створити сприятливу атмосферу для досягнення поставленої мети.28 англ 3

Кожен день у таборі – це щось нове, захоплююче та пригодницьке. Саме тому не варто забувати про правила поведінки у таборі. Виготовлений своїми руками постер «Camp Rules» згуртував вихованців. Кожен мав можливість запропонувати своє правило. Кінцевий результат – 10 основних правил були одноголосно схвалені вихователями й вихованцями загону.28 англ 4

Не оминули увагою учні й спортивну тематику, адже життя – це рух, а рух – це спорт. Він допомагає зміцнювати здоров’я, підтримує тіло у тонусі, покращує настрій. Спорт – дуже потужний спосіб об’єднання людей. Ось чому тема «Wide World of Sports» є важливою і цікавою. 28 англ 5Вихованці загону пригадали усі види спорту, розповіли про улюблені, пояснили, чому деякі види зовсім не подобаються. Найбільший інтерес викликало завдання «Mime Game», де потрібно було показати вид спорту, не називаючи його. Щира безпосередність, акторські здібності, веселощі панували у класі.

М.Кратко, учитель англійської мови,

Рівненської ЗОШ №28