28 Золоте курча 2День сьогодні яскраво-сонячний. Приємний вітерець і прохолодно.

Нас чекає прекрасний день: ми побачимо виставу «Золоте курча» у музично-драматичному театрі.

Хитра, підступна, надзвичайно практична Лисиця пропонує Вовку, який постійно мріє про те, щоб десь вкрасти їжі та наїстися досхочу, цікавий бізнес.

На її думку, потрібно відібрати у Золотої Курочки Золоте яєчко, висидіти Золоте Курчатко, яке стане в майбутньому Золотою Курочкою, яка щодня теж нестиме по золотому яєчку.

Маючи такий золотий скарб, вони розбагатіють. Вистачить і на хату, і на їжу. Кредо Лисички – коли грабуєш «чесно», то це не грабіж!28 золоте курча 1

Сірий Вовк погоджується на таку авантюру, висиджує Золоте Курчатко. Далі відбуваються неймовірні події. Щойно народжене Курчатко називає Вовчиська спочатку Матусею, а потім – Батьком! Виявилось, що це півник Петрик. Бізнес розвалився. Зате Вовк разюче змінився: став ніжним, турботливим.

Усім запам’яталися  яскраві декорації, веселий музичний супровід, майстерна гра акторів.

Пообіді – гурткова робота, відпочинок і розваги на свіжому повітрі.

О.Фейлик, учитель початкових класів,

Рівненської ЗОШ №28