28 тб1З 21 по 27 травня в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху 2018 р. З цієї нагоди у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28 пройшли заходи, спрямовані на убезпечення дітей від небезпек, які чатують на дорогах.

Недарма тематичний тиждень проходить саме напередодні літніх канікул, коли діти перебувають під найбільшою небезпекою, адже тепла погода, друзі та менша завантаженість уроками сприяють проведенню вільного часу на подвір’ях, а недбала поведінка та незнання правил дорожнього руху можуть призвести до непоправного. 28 тб3Саме цій тематиці були присвячені виховні заходи, які відбувались протягом тижня, а саме: виставка стіннівок та буклетів «Молоде покоління за безпеку руху!», п’ятихвилинки «Безпечна дорога зі школи до дому», виховні години «Правила дорожнього руху єдині для всіх». 28 тб2Таким чином, озброївшись знаннями та навичками наші школярі впевнено вирушають на літній відпочинок, який, сподіваємось, стане для них безпечним.

Олена Павлюк, учитель історії

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28