28 флешмоб 1Невпинно рухається вперед час. Підходить до кінця наш відпочинок у таборі. Позаду залишаються походи до театрів і парків розваг, заняття у гуртках, участь у батлах і флешмобі, а попереду – тепле ласкаве літечко.

Протягом усієї табірної зміни школярики розвивали уяву і фантазію у гуртку кераміки під керівництвом Олексія Олександровича Сєркова, зображували кольоровий навколишній світ із Тетяною Петрівною Цвик, співали й танцювали, слухали музику разом із Лілією Леонідівною Ціос, гартували спортивний характер із Юрієм Володимировичем Романюком.28 флешмоб 2

Сьогодні наш п’ятий загін брав участь у загальноміському фестивалі флешмобів «Ми – діти України». Виступили прекрасно: преміювали сертифікатом і цікавою книгою О. Медведєвої «Кольорові равлики».

Після обіду табір був запрошений на святкову дискотеку. Весело було усім!

О.Фейлик, учитель початкових класів,

Рівненської ЗОШ №28