28 Зал органної музикиТри тижні промайнули дуже швидко. Сьогодні закриття табірної зміни. Наостанок, ми завершимо тиждень музичним міксом у Залі органної та камерної музики. Він зустрів нас величною прохолодою і блиском вітражів.

Правду кажуть, що музика лікує, піднімає настрій, надихає, мотивує, загострює відчуття, заспокоює. Ми в цьому переконалися теж, бо зранку сіявся дрібний дощ і посмішок на обличчях дітей було мало. На концерті ми отримали позитивний заряд енергії, який розворушив усіх. Але трішки сумно все ж було: ми прощаємося з друзями, вихователями до наступного року.

Дякуємо усім працівникам табору за медичний супровід, чистоту приміщень, смачну кухню, приємне дозвілля. До зустрічі «Фантазіє»!

О.Фейлик, учитель початкових класів,

Рівненської ЗОШ №28