foto1 вересня – свято, яке усім нам щороку нагадує про те, що кожен, незалежно від віку, завжди повинен і може вчитися! У цей день усі школи країни відкривають свої двері допитливим, талановитим та старанним учням, а вчителі, уже скучивши за учнями, готові відкривати їм світ знань.

Як завжди, затишно та гостинно було в цей день і на калиновому подвір’ї Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28.

2018-2019 н.р. знаменується щедрим поповненням нашої шкільної родини допитливими першокласниками. Вони прийшли до Нової Української школи. Саме НУШ, обіцяє їм право на самовиявлення, самостановлення, на зручне, необтяжливе перебування в школі. Особливе завдання сьогодні мала учениця 1-Є класу Дарина Клімчук, якій було довірено в парі з одинадцятикласником Романом Данилевичем подати перший шкільний дзвоник для всіх учнів та вчителів, що знаменував початок першого уроку та вдалий старт навчального року.

Гарним звичаєм у нашій школі є обсипаня новонароджених-першокласників зерном. Павло Дідик та Мар’яна Володько, учні 11- А класу, продовжили цю традицію. І обсіяли зерном доброти, поваги наших маленьких школяриків, аби зернятка проросли в серцях кожної дитинки і стали Божим благословенням на міцне здоровя та удачу, мир та спокій, щастя та гаразди, мудрість та розум.

Побажаннями наснаги та плідної праці привітав усіх зі святом директор школи Іван Стефанович Віднічук, який наголосив на необхідності та важливості виховання підростаючого покоління згідно з новими стандартами української освіти, успіхах випускників нашої школи та завданнях нового навчального року.

Отож вітаємо усіх школярів, вчителів та батьків з початком нового навчального року, нехай він принесе нові відкриття, захоплення, знання та нові перемоги!

Клімчук О.І.,

педагог- організатор