28 Акція Подай руку миру один одному121 вересня 2018 року в Рівненській ЗОШ № 28 відбулася акція «Подай руку миру один одному», присвячена Міжнародному Дню Миру. На початку першого уроку вчителі та учні презентували підготовлені учнівським самоврядуванням буклети про історію започаткування Міжнародного Дня Миру, про світові символи миру, про життя українського народу в тенетах війни та прагненнями до мирного співіснування з іншими народами.

Цікавим для учнів став знак миру, коли вони подали один одному руку в знак примирення та дружби. Цим вони показали приклад один одному і всьому суспільству, що якщо кожна людина скаже «Пробач…» іншій і подасть руку допомоги та миру , то по всьому світі настане мир та спокій, адже основною думкою цього дня є теза «Пробач, і ти отримаєш мир».42404462 1238220889653270 7139375637646540800 n

Цікавими були уроки миру в усіх класах. Учні робили моделі голубів, обводили власні долоньки на папері та вирізали їх, а згодом робили аплікації та викладали слово «МИР». Своєю працею кожна дитинка донесла свій мовчазний крик, що прагне миру не лише для себе і своєї родини, але і інших діток, які знаходяться на окупованій території України та країнах, де йде війна.

З 2014року по 2018 рік жоден із днів в Україні не був «Днем миру»… але мир обов’язково повернеться… Кожен громадянин України працює над цим щодня.

Володько Мар’яна, президент школи

Рівненської ЗОШ № 28