IMG-4d0fd76f190ddc9b024abf03ec55494f-VУ неділю 30 вересня 2018 року учні 5-Г та 6-Г класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 відвідали столицю Волин і - місто Луцьк. Діти прогулялися жвавими центральними вуличками та провулками Старого Міста, шукали привидів у луцьких підземеллях та просто насолоджувалися неспішним життям міста.

Оглянули й головний туристичний об’єкт Луцька-замок Любартів. Запам’ятався учням величезний ясен, що росте посеред бруківки. Це особливе дерево, адже саме тут перші свої вірші написала Леся Українка.

Справила враження і вїзна вежа замку, звідки діти милувалися чудовими краєвидами міста. На вежі Владичій відвідали музей дзвонів. А ще були у художньому музеї та музеї книги.20180930 114309

Не могли оминути учні й сучасний замок-будинок із химерами, який створив луцький скульптор Микола Головань. Навколо нього переплітаються міфічні істоти, леви, птахи та просто безліч дивовижних форм. Загадали бажання на вухо левові, який охороняє вхід до будинку.

Цікаво дітям було і відвідати музей військової техніки. Це єдиний музей подібного роду на Західній Україні. Всі експонати відкриті, тому можна спокійно було залізти всередину танка або літака. Хлопці в деталях вивчили кожен експонат.

Діти отримали масу приємних вражень від побаченого у столиці волинського краю.

Класні керівники 5-Г та 6-Г класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28: Мальованчик В.В., Дороніна О.В.