28 енергозбереження 202. 10. 2018 року у 4 – А класі відбулася цікава подія. До класу прибули учні та вчителі школи за числом 12. Вони в цікавій формі розповіли про те, як правильно зберігати електроенергію, тепло, економити воду.

Продемонстрували прилади, якими можна користуватися, аби визначити температуру приміщення та освітлення.

Учні з великим задоволенням прийняли участь у практичному занятті та іграх, які були закріпленням переглянутого, та прослуханого матеріалу.28 енергозбереження 1

Діти зробили для себе висновки, що кожен з них намагатиметься економити електроенергію, берегтиме тепло, заощадливо використовувати воду вдома та в школі. І звичайно ж, даною інформацією діти обов’язково поділяться з рідними та друзями.

Учениця 4 – А класу

Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 28