28 зустріч з юристом1 жовтня у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 школі відбулася зустріч учнів 6-Д класу з юристом Оводюк Тетяною Іванівною на тему «Запобігання булінгу в учнівському середовищі». Бесіда поєднувалась з різними інтерактивними вправами.

Виконуючи запропоновані завдання, учні ознайомилися з поняттям булінгу, соціальними ролями в булінгу та стилями їх поведінки; формували навики відповідальної та безпечної поведінки, вчилися шукати шляхи захисту в небезпечних для них ситуаціях. 28 зустріч з юристом 2Зустріч проходила цікаво та активно й на завершення діти зробили такі висновки:

• Ти маєш право відмовитися робити те, до чого тебе примушують силою або образливими, злими словами.
  • Твоя власність належить тільки тобі.
  • Ти маєш право на допомогу.
  • Кожна дитина має право жити вільно, у безпеці, відчуваючи тепло і любов!28 зустріч з юристом 3

Всі діти отримали пам’ятки   «Зупинимо булінг разом» та зробили спільне фото на згадку про цікаву зустріч.

В.Басовець, класний керівник 6-Д класу

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28