28 З мужністю в серці 114 жовтня 2018 року Україна відзначає три вагомі події: день Захисника України, Свято Покрови Божої Матері та день створення Української Повстанської Армії. У зв’язку з цим 10 жовтня 2018 року учні 11-А та 11-Б класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 взяли участь у заході «З мужністю в серці».

Урок був присвячений вшануванню пам'яті тих, хто загинув у боротьбі за незалежність України. «Я, воїн Української Повстанської Армії, взявши в руки зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед Великим Народом Українським, перед Святою Землею Українською, перед пролитою кров'ю ycix Найкращих Синів України та перед Найвищим Політичним Проводом Народу Українського» - присяга вояка УПА, яка свідчила про відданість справі та захисту країни.28 З мужністю в серці 328 З мужністю в серці 2

Пройшли роки. Україна стала вільною і незалежною державою і знову має регулярну армію, яка присягає їй на вірність, клянеться її захищати. Ми низько схиляємо голови перед священним подвигом Української повстанської армії. 28 З мужністю в серці 6Покоління XXI ст. має чітко усвідомлювати масштаби втрат, що поніс народ України, адже саме нам доведеться робити висновки на майбутнє. І тому сьогодні маємо докласти всіх зусиль, щоб у майбутньому житті українського народу це ніколи не повторилося.28 З мужністю в серці 528 З мужністю в серці 4 Ми просто зобов'язані назавжди увічнити у своїй пам'яті тих, хто став безвинною жертвою в боротьбі проти загарбників Німеччини та Москви за майбутнє України.

О.Кубко, учитель історії та правознавства

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28