28 Цікава зустріч 2Важливою, почесною та відповідальною в усі часи була справа захисту священних рубежів своєї держави. Сьогодні, в часи нових вимог та викликів вона набула особливої ваги. Прикордонники з честю та відданістю стоять на захисті недоторканності державного кордону.

Невтомність і наполегливість, рішучість і самовідданість захисників кордонів є великим прикладом громадської зрілості та відданого служіння Батьківщині.

28 Цікава зустріч 110 жовтня 2018 року з метою профорієнтації  учні 11-А та 11-Б класів Рівненської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 зустрілися з викладачами Національної академії державної прикордонної служби України. У ході бесіди  підіймалися важливі питання про навчання у закладі, розглядалися вимоги до абітурієнтів.28 Цікава зустріч 4  28 Цікава зустріч 3Розмова з викладачами допомогла  зрозуміти нам  важливість цієї професії. 28 Цікава зустріч 5Деякі учні були зацікавлені можливістю  вступу до Академії та дізналися багато нового про цю професію і  зрозуміли, що військова освіта та  наука в новій реальності набуває першочергового значення тому, що на  кожного військового фахівця український народ покладає великі сподівання, адже нині у військових навчальних закладах всіх силових відомств закладається майбутнє нашого Українського війська, що стоятиме на сторожі незалежності України й мирного життя її громадян.

О.Кубко, учитель історії та правознавства

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28