Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

28 безпека 1Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, упродовж 12-16 листопада 2018 року у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 для 1-11 класів проводилисябесіди, інструктажі на теми «Пасок безпеки», «Безпека дорожнього руху», а також, «Автокрісло і дитина».

У 2-А класі діти долучилися до акції; намалювали та оформили разом з класним керівником Валентиною Федорчук виставку малюнків: «Будь уважний на дорозі», «Пасок безпеки», «Дитяче крісло в автомобілі – це обов’язок», «Безпечні зимові ігри». Під такими гаслами проводилися уроки дорожньої грамоти з учнями молодшої, бесіди, інструктажі, подорожі до країни дорожніх знаків, рольові ігри. А старші школярі на виховних годинах: «Подорож до школи Світлограйка», «Будь обережним на дорозі», «Дитина у світі дорожнього руху», «Безпека на дорозі безпека життя» подивилися відео з виступами інспекторів патрульної поліції, які розповідали про безпеку на дорозі та навели статистику про кількість загиблих під час ДТП.28 безпека 2

Класні керівники нагадали дітям, що незабаром зима. Усі дітлахи, ніби висиплються на вулиці, адже так вабить сніг своїми блиском та пухкими кучугурами. Школярі настільки захоплюються іграми на свіжому повітрі, ліплять снігові баби, а головне спускаються на санчатах.що іноді й не помічають, як опиняються на дорозі та потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

Оскільки з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху, то всі повинні пам’ятати про безпеку на дорозі: і водії, і пішоходи, і пасажири. 

         Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

         Тож будьмо уважними в дорозі та під час зимових ігор!

О. Клімчук, педагог-організатор

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.