28 зустріч 3Необережність на вулиці часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а й навіть життя. Тому треба всім дотримуватися певних правил дорожнього руху.

Цікава зустріч відбулася14 листопада 2018 року для учнів 2-А та 4-х класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28із начальником Служби безпеки дорожнього руху ГУ ДСНС, підполковником служби цивільного захисту Ігорем Головком. Спілкувалися на тему: «Пасок безпеки».

«Не важливо, чи водій ти, чи пасажир, використовувати паски безпеки у авто, - твій обов’язок. Оскільки паски безпеки є найбільш ефективним засобом безпеки дорожнього руху для запобігання смертності й травматизму, їх застосування обов’язкове згідно із законодавством.28 зустріч 428 зустріч 2

Водій і пасажир на передньому сидінні повинні бути пристебнуті. Це ж стосується пасажирів на задніх сидіннях. Діти до 12 років повинні обов’язково сидіти в дитячому кріслі або бустері, відповідно до їхньої ваги та віку», - ноголосив І.Головко.

А ще рятувальник нагадав дітям про правила поведінки під час ігор біля доріг, на майдончиках узимку. Учні отримали відповіді на свої численні запитання, що стосувались безпеки та правил дорожнього руху, дорожньої грамоти, а також переглянули мультик Тітоньки Сови «Азбука безпеки на дорозі».28 зустріч 5

Зустріч була цікава й змістовна, діти повторили й закріпили знання з правил дорожнього руху.28 зустріч 1

Бажаю, щоб з вами та вашими рідними ніколи не трапилось біди на дорозі. Щоб ви завжди були слухняними пішоходами та пасажирами.

Федорчук В.І., учитель початкових класів

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.