28 Гідність 1«А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй нема ціни», - ці слова ми чуємо кожного дня і не завжди розуміємо те, що хоче донести до нас поетеса Ліна Костенко. У ході останніх подій ми усвідомили, що її слова набирають особливого змісту, адже відчули все те, що зазначила поетеса.

Україна – це територія гідності і свободи. Таким нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року і Революція Гідності 2013 року. Пам’ятну дату ввели, щоб донести до сучасних і майбутніх поколінь інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.28 Гідність 2

21 листопада 2018 року в 11-Б класі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №28 відбувся урок, присвячений вшануванню пам’яті Героїв Майдану. «Ця революція вже остаточно поділила людей не лише на своїх і чужих, прогресивних і відсталих, а що більш важливо – на тих, хто має серце, і тих, хто ніколи його не мав», - зазначив учитель з історії Кубко Олександр Андрійович. На уроці ми згадували про те, як починався Майдан, як розвивалися події і які були наслідки. Та зрозуміли, що Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та українського суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини.

Революція Гідності стала поштовхом до дій і ми залишаємося відданими громадянами нашої держави, ми прагнемо кращого життя. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат.

Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

У кінці уроку ми вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу.

Сидорчук Тетяна, учениця 11-Б класу

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№28,

лідер учнівського самоврядування

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.