28 mini-mis1Краса врятує світ! Цю просту істину знає кожен, проте справжня краса – це не лише приваблива зовнішність та гарний одяг, краса – це щось більш глибше: це ерудованість, інтелект, талант,уміння тримати себе на публіці.

28 mini-mis928 mini-mis11Приємно зауважити, що в 28-й школі м.Рівне таких справжніх красунь не бракує, і переконались у цьому ми на традиційному конкурсі «Міні-міс школи – 2018», який відбувся 4 грудня 2018 року.28 mini-mis428 mini-mis3

13 юних красунь продемонстрували свої вміння в чотирьох конкурсах, а саме: «Візитка», «Моя родзинка», «Дефіле у вишуканих сукнях» та «Інтелектуальний».28 mini-mis628 mini-mis5

Суддям довелося нелегко, адже всі учасниці були достойними перемоги та до останнього боролись за корону.28 mini-mis828 mini-mis7 Таким чином титули розподілилися таким чином:

Антонюк Юлія - «Міні-міс артистичність»

Бикова Євгенія - «Міні-міс школи – 2018»

Вертелецька Анастасія - «Міні-міс талант»

Горбоконь Ірина - «Міні-міс харизматичність»

Демиденко Уляна - «Міні-міс грація»

Дрогальчук Глафіра - «І Віце – Міні-міс – 2018»

Квашенко Вікторія - «Міні-міс вишуканість»

Левчук Анна - «Міні-міс чарівність»

Наконечна Валерія - «Міні-міс стиль»

Пасічник Соломія - «Міні-міс посмішка»

Прокопчук Дарина - «Міні-міс елегантність»

Савицька Софія - «Міні-міс модель»

Самойлова Катерина - «ІІ Віце – Міні-міс – 2018»28 mini-mis1228 mini-mis2

Отож, вітаємо наших красунь, бажаємо їм натхнення, працелюбності в навчанні, віри у власні сили та впевненості у собі!

Володько Мар’яна,

президент Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№28