поросята 1Зустріч Нового року – яскрава подія, яка на довгий час залишається в пам’яті приємними спогадами.

Для учнів початкових класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 традицією стало його святкування у Рівненському обласному академічному театрі ляльок.

поросята 3Він гостинно відчинив двері і запросив малих школяриків на новорічне дійство «Поросята хочуть свята» 28 грудня 2018 року. Не секрет, що наступаючий Новий 2019 рік – це рік Земляного Кабана або Жовтої Земляної Свині. Тому головною в дійстві є улюблениця серед свинок – Пепа. З її допомогою біля ялинки відбувається конкурсна програма за участю казкових персонажів. Рухливі ігри, танці з казковими героями не втримують дітей на місці. Всі поринають у казкову атмосферу.

З’являється Дід Мороз і Снігуронька, які наповнюють зал чарівною атмосферою жаданого новорічного свята. Вітання і ще один довгоочікуваний сюрприз – вистава.поросята 4

Швидко займають місця юні глядачі у залі. Затамувавши подих, очікують на диво. А диво – це казка. Відома казка і невідома.

Ось і свинка Пепа, яка хоче стати відомою артисткою. Злий Карабас-Барабас бере її у свій театр, адже мріє створити власне новорічне шоу. Однак він вимагає від своїх підопічних неймовірні умови.

Свинка у пастці. Хто ж врятує маленьку Пепу? Переживають малюки, але добре знають. що на Новий Рік дива трапляються і друзі не залишать нашу маленьку улюбленицю напризволяще…поросята 5

З полегшенням зітхають усі і бурхливими оплесками дякують за нову казку, яскраві декорації, спецефекти, чудовий настрій.

Казка завершилася, а спогади ще довго будуть нагадувати про незабутню зустріч – зустріч із казкою.поросята 2

Казко! Ми тебе любимо і чекаємо у гості знову.

Мельник Світлана Григорівна,

учитель початкових класів

Рівненської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 28

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.