IMG 2650Афганська війна... Брудна, неоголошена… Та хіба війни бувають чистими? Будь-яка несе смерть, каліцтво, вдягає в жалобу тисячі сердець, материнських сердець. У війни холодні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика.

У Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 14 лютого 2019 року вшанували учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ з Афганістану. «Афганістан - мій  біль,  моя  пекуча  пам’ять». Саме під такою назвою пройшов захід, проведений Гапанчаком С.Б. зі старшокласниками. Ця зустріч – данина пам’яті всім, хто причетний до афганської війни.IMG 2665

Учні 10-11 класів прослухали інформацію про війну, яка торкнулася майже кожної української родини. 104-ри цинкові труни приніс «Чорний тюльпан» в Рівненську область, 15-ть – в м. Рівне…

Пісню «Сон», слова і музика С.Б. Гапанчака, виконали учні 10-Б класу Миколів Олександра та Колбун Вікторія, акомпанував Братенко Вадим. Музика примусила замислитися й схилитись у скорботі за тими, хто не повернувся з далеких країв до батьківських осель. Учні декламували вірші «Виростають хлопці, як соколи», «Стежка все крутіше…». Було продемонстровано кадри найбільш достовірних кінострічок афганської тематики.Пам’ять загиблих під час війни земляків вшанували хвилиною мовчання.

Класний керівник 10-Б класу

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28

В.Протосовицька

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.